Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Custom
cy: Addasu
