Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma
