Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Custom
gl: Personalizado
