Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Custom
ja: カスタム
