Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Custom
nn: Tilpassa
