Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Custom
sk: Vlastná
