Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Custom
th: กำหนดเอง
