Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Custom
da: Tilpasset

en: Indexing
da: Indeksering
