Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
