Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Indexing
hu: Indexelés
