Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Custom
is: Sérsniðið
