Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Custom
it: Personalizzato
