Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі
