Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: Indexing
nl: Indexeren
