Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat
