Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Custom
ru: Собственная

en: Indexing
ru: Индексация
