Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
