Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.2-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel
