Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Custom
be: Паводле настроек
