Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Indexing
de: Indizierung

en: No match found
de: Keine Übereinstimmung gefunden
