Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Custom
es: Personalizado

en: Indexing
es: Indexando

en: No match found
es: No se encontraron coincidencias
