Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Custom
id: Tersuai
