Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum
