Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Custom
ku: درووستکراو
