Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas
