Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Indexing
lv: Notiek indeksēšana
