Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Custom
pl: Własne

en: Indexing
pl: Indeksowanie
