Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno
