Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar
