Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Custom
sv: Anpassad
