Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.31-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: Indexing
uk: Індексація

en: No match found
uk: Збігів не знайдено
