Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Host
af: Masjien

en: Hostname
af: Gasheernaam
