Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Custom
am: ብጁ
