Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট
