Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང
