Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Host
cs: Hostitel

en: Custom
cs: Vlastní

en: Hostname
cs: Hostitel
