Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Search
da: Søg

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Host
da: Værtsnavn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Indexing
da: Indeksering
