Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Hostname
eu: Ostalari izena
