Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Search
fa: جستجو

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: User
fa: کاربر

en: Node types
fa: انواع گره

en: Host
fa: میزبان

en: Custom
fa: سفارشی

en: Hostname
fa: نام میزبان
