Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Host
hy: Հոսթ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն
