Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Search
is: Leit

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: User
is: Notandi

en: Host
is: Vél

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: API Key
is: API Lykill
