Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Search
ja: 検索

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Host
ja: ホスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Hostname
ja: ホスト名
