Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Hostname
mr: होस्टनेम
