Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ
