Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Node types
nl: Node-types

en: Custom
nl: Aangepast

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Indexing
nl: Indexeren

en: Delete index
nl: Index verwijderen
