Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Search
pt: Buscar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: User
pt: Usuário

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Host
pt: Servidor

en: Custom
pt: Personalizado

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: API Key
pt: Chave de API

en: No match found
pt: Nenhuma entrada encontrada
