Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник
