Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Host
sv: Värd

en: Custom
sv: Anpassad

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: API Key
sv: API-nyckel
