Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Search
ta: தேடல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
