Semantic Search - AI Vectored Search (1.0.5-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Search
te: వెతుకు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User
te: వాడుకరి
